Noi suntem 112 COFFEE.
O echipă ambițioasă și pasionată de tineri iubitori de cafea
🚚 Livrare gratuită la comenzi peste 350 lei
🚚 Livrare gratuită la comenzi peste 350 lei
Livrare rapidă prin Easybox
Livrare rapidă prin Easybox
Am primit cafeaua comandata intr-un timp foarte scurt. Felicitari 112 Coffee Roastery pentru profesionalism si seriozitate
Cea mai buna cafea. Expresso are un gust divin .Sunt deja la a patra comanda. Felicitări.
O cafea buna la un pret accesibil!
Buna si stomata
Cea mai buna cafea cremoasa , aromata.
De 2 ani nu am schimbat-o și nu o vom schimba. Suntem cei mai încântați cand avem musafiri și ne întreabă ce cafea folosim ca este cea mai buna cafea .
Foarte mulțumit, atât de structura și informațiile prezentate pe site cât și de ușurința procesului de plată. Recomand!
Prăjitură de cafea de specialitate care oferă diverse cafele de origine unică și amestecate cu livrare promptă. Clienții laudă calitatea, aroma și prospețimea. Serviciu profesional cu livrare rapidă (tipic 2-3 zile). Valoare puternică pentru preț. Unele feedba... Prăjitură de cafea de specialitate care oferă diverse cafele de origine unică și amestecate cu livrare promptă. Clienții laudă calitatea, aroma și prospețimea. Serviciu profesional cu livrare rapidă (tipic 2-3 zile). Valoare puternică pentru preț. Unele feedback cu privire la termenele de livrare și consistența fripturii. Baza de clienți loiali apreciază varietatea și expertiza.
Read more
Lasă aroma cafelei de specialitate prăjite proaspăt să se răspândească în casa ta.
Doi oameni cu vise mari și pasiuni care s-au unit în urmărirea unui vis comun.
Aducem cafeaua direct la biroul tău și îți livrăm totodată și aparatul potrivit.
Chiar dacă au și cafele mai bune (să le zicem “excelente”) aceasta e o cafea foarte bună și cu un foarte bun raport calitate preț. Am cumpărat de multe ori din acest sortiment și probabil voi mai cumpăra.
Cea mai recentă achiziție are alt gust in comparatie cu cea dinainte, nu mai are aceiași savoare!
Cea mai buna cafea. Expresso are un gust divin .Sunt deja la a patra comanda. Felicitări.